Ogrzewanie przeciwoblodzeniowe rynien i dachów

System zapobiega uszkodzeniu przez zamarzająca wodę oraz pozwala na skuteczne odwodnienie powierzchni dachu poprzez udrożnione rynny,rury spustowe, koryta dachowe.

Ogrzewanie dachu Ogrzewanie rynien i rur spustowych

Kable grzejne stosujemy także do udrażniania koryt spustowych na halach przemysłowych i dachach obiektów wielkopowierzchniowych. Podgrzewamy także podgrzewać dachowe ścieżki do urządzeń technologicznych.

Ogrzewanie przeciwoblodzeniowe rampy

Podstawowym warunkiem bezpieczeństwa na placu lub rampie załadunkowej jest czysta i wolna od śniegu nawierzchnia o dobrej przyczepności. Nasze ogrzewanie przeciwoblodzeniowe umożliwia spełnienie tych oczekiwań niezależnie od warunków atmosferycznych, co zmniejsza ryzyko wypadków oraz pozwala na efektywne wykorzystanie powierzchni placu.

Ogrzewanie rurociągów

Systemy grzejne dla rurociągów stosowane są do ochrony rur przed zamarznięciem (rurociągi hydrantowe, komunalne) lub utrzymania odpowiedniej temperatury przesyłanego płynu. Ogrzewanie rurociągów może być stosowane na zewnątrz i wewnątrz rur, w sieciach przemysłowych, w budynkach, garażach podziemnych, itp.