Przeciwoblodzeniowe ogrzewanie podjazdów, ramp, podestów, schodów, chodników.

Systemy przeciwoblodzeniowe składają się z kabli grzejnych lub mat oraz sterowników wyposażonych w czujniki wilgotności i temperatury. Stosowane są do usuwania śniegu i lodu
z podjazdów, schodów, dachów i rynien, rur spustowych. Dzięki sterownikom samoczynnie załączają się tylko wtedy kiedy czujnik wykrywa padający śnieg lub deszcz i jest ujemna temperatura.

Ogrzewanie przeciwoblodzeniowe to koniec z odśnieżaniem i bezpieczeństwo na suchej nawierzchni. Dzięki systemowi ochrony przeciwoblodzeniowej unikamy rozmrażania za pomocą mieszanek zawierających niszczącą sól. Nie występują także uszkodzenia nawierzchni przez zamarzającą wodę.

Systemy przeciwoblodzeniowe mogą być instalowane pod typowymi nawierzchniami takimi jak beton, płyty chodnikowe, polbruk czy kostką kamienną.

Ogrzewanie przeciwoblodzeniowe nie wymaga obsługi technicznej i jest bardzo trwałe.

Podstawowym warunkiem bezpieczeństwa na placu lub rampie załadunkowej jest czysta i wolna od śniegu nawierzchnia o dobrej przyczepności. Nasze ogrzewanie przeciwoblodzeniowe umożliwia spełnienie tych oczekiwań niezależnie od warunków atmosferycznych, co zmniejsza ryzyko wypadków oraz pozwala na efektywne wykorzystanie powierzchni placu.

Podgrzewanie chodników Podgrzewanie schodów Podgrzewanie podjazdów